شرکت پیشبرد صنعت شریف در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را تحت نام تجاری روبوفا آغاز کرد.

شرکت پیشبرد صنعت شریف با شماره ۳۰۲۳ به عنوان یک شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده است و همچنین علامت تجاری روبوفا تحت شماره ۲۲۴۸۳۷ در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت رسمی شد. روبوفا مجوز تاسیس کارخانه را نیز در سال ۹۳ از وزارت صنعت معدن و تجارت اخذ نمود و اینک با تهیه ماشین آلات و تولید انبوه محصولات موفق به کسب پروانه بهره برداری وزارت صنعت معدن و تجارت شده است. این شرکت کلیه محصولات خود را طبق سرفصل های برنامه ریزی شده ی متد روبوفا تولید و پشتیبانی مینماید.

صنایع روبوفا مشتری را یک مصرف کننده محصولات نمیداند و همواره در تلاش است تا طبق نیازها و سلایق مشتریان خود، خدمات و محصولات تولید شده را بروز کرده و برای مشتریان خود یک برند باارزش باشد.

شعار صنایع روبوفا “از کودکی برای تکنولوژی فردا” می باشد و بنا بر همین اصل ، خود را موظف به پیشرو بودن در تکنولوژِی و همگام سازی تکنولوژی با آموزش دانسته و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

روبوفا خود را متعهد میبیند تا در مسئولیت های اجتماعی حضوری پر رنگ داشته باشد، برای همین منظور حمایت از کودکانی با استعدادی که توانایی مالی لازم برای خرید محصولات روبوفا را ندارند ، را تحت پوشش خدمات بورسیه ای خود قرار میدهد، همچنین محیط زیست سالم را به عنوان جز جدا نشدنی آینده دانسته و در تلاش است تا حد امکان از ایجاد آلودگی محیط زیستی جلوگیری نماید.

سند چشم انداز های سازمانی در روبوفا به شرح ذیل می باشد:

  • ایجاد برندی که مشتری خود را در آن سهیم دانسته و برایش ارزش آفرین است
  • تولید رباتهای انسان نمای فوق پیشرفته برای رقابت با شرکتهای مطرح بین المللی
  • کسب جایگاه صادر کننده برتر کشور حتی در جایگاه صادرات غیر نفتی
  • پیشرو ترین برند در تکنولوژی
  • بزرگترین کارآفرینی در سطح بین المللی
  • برندی که برای هر نفر در جهان محصول ویژه ای دارد

همواره به خود می بالیم که ایرانی هستیم و به ایرانیان عزیز خدمت میکنیم.

تماس : ۰۹۱۵۷۶۳۴۸۸۳ – ۰۵۱۳۶۲۰۴۶۳۱

اینستاگرام : chortkehrobofa_ir@

تلگرام : chortke_robofa@

ایمیل : chortkehrobofa@gmail.com